Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181

e-ticaret danışmanlığı e-ticaret ajansı e-ticaret danışmanlık

E-ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri veya E-Ticaret Ajansı, Bunun biraz açıklamaya ihtiyacı var. Amazon gibi büyük oyunculardan küçük sitelere kadar internetin her yerinde. Bir e-ticaret sitesi, bir web kataloğu ve bir alışveriş sepeti aracılığıyla ürün satarak çevrimiçi para kazanmak için tasarlanmıştır.

Bir müşteri siteyi ziyaret eder, kataloğa göz atar, bir ürün seçer ve kontrol eder – alışveriş deneyimini artık kalabalık alışveriş merkezlerine ve perakende mağazalarına cesaret etmek istemeyenler için olabildiğince kolay hale getirir.

Satır yok. Devasa park yerleri yok. Bir şeyi bulmanıza yardım edecek birini aramak için dolanmak yok. Sadece “Sepete Ekle” ve “Ödeme Yap”.

E-Ticaret Danışmanlığı:

Bir e-ticaret modeli ile çalışan bir danışman bir çok şey yapacaktır.

Kullanım kolaylığı ve sorunsuz bir kontrol süreci için gerçek web sitesini değerlendireceklerdir. Birden fazla ödeme seçeneğinin sunulmasını ve müşteriyi elde tutmak ve terk edilmiş alışveriş sepetleri için damla e-posta kampanyaları kurulmasını sağlarlar.

Bunun ötesinde, yeni ve kayıp müşterileri çekmek için alışveriş ve yeniden pazarlama reklamları yayınlayacaklar. Kısacası, kullanıcı deneyiminin olumlu olmasını sağlayacak ve potansiyel müşterileri tırmandırmak için çalışacaklar.

Çevrimiçi İşinizi A’dan Z’ye Değerlendiriyor, Vizyonunuzu ve Hedeflerinizi Tanımlıyor, Açıklıyor, Odaklanıyor ve Geliştiriyoruz, Büyümenin Zorluklarını Çözüyoruz, Markaları, Müşteri Deneyimini ve Satışları Geliştiren Açık, Eyleme Geçirilebilir, Etkili Stratejiler Oluşturmak İçin Tamamen Özel Bir E-Ticaret Uzmanları Ekibini Harekete Geçiriyoruz .

E-Ticaret danışmanlığı nedir?

Özetle, bunu daha önce yapmış birinden yardım alıyor… başarıyla. Sektörde tecrübe, bilgi ve bunu kanıtlayacak istatistiksel verilerle desteklenen bir başarı geçmişine sahibiz. Yardımcı olabiliriz.

Aşağıdaki Sorulara Cevap Arıyor musun?

Satışlarınız yavaş mı ve çevrimiçi alışveriş yapanları mı kaybediyorsunuz?

Dönüşüm oranlarınız düşük mü?

Alışveriş sepetinin terk edilmesi mi yaşıyorsunuz?

Çevrimiçi e-ticaret mağazanız bir satış düşüşü yaşıyor mu?

E-ticaret işinizi büyütmekte zorluk mu yaşıyorsunuz?

Senin yerindeydik. Ajans olmadan önce aslında yüksek performanslı, multi milyon dolarlık bir e-ticaret işi yürüttük. Mevcut e-ticaret ortamı her zamankinden daha rekabetçi. Neyin işe yaradığını biliyoruz, işletmenizin neyi kaçırdığını öğreneceğiz ve size onu nasıl daha karlı hale getirebileceğinizi göstereceğiz. Birçok farklı e-ticaret işletme türü ile çeşitli kategorilerle çalışıyoruz.

Magento, WordPress, Shopify ve Türkiye Pazarında yer alan hazır tüm E-Ticaret platformlarından biri olsun yada yeniden platform oluşturma desteğinden, sonuç almak için teknik denetime ve ara rolleri yerine getirmeye kadar bir dizi e-ticaret danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dünyanın her yerinden perakendecilerle çalıştık ve iş hedeflerine ulaşmalarına ve çevrimiçi işlerini yürütme biçimlerini iyileştirmelerine yardımcı olduk.

E-ticaret Danışmanlık Firmaları Ne Yapar?

Basitçe ifade etmek gerekirse, minimum kesinti ve kaynakları tüketerek satışlarınızı ve işletmenizin değerini artırın. Evet, bu uzun bir emirdir ve çok azı bunu yerine getirebilir.

İyi bir e-ticaret ajansı veya firması bulmak zordur. Ellerini kirletmek istemeyen danışmanlarla sık sık karşılaşacaksınız. Onları suçlamıyorum, birisinin iş kurmasına yardım etmek kaygan bir yokuş ve hiçbir garantisi olmadan aldatıcı. Kolay olsaydı, herkes yapıyor olurdu.

Tam da bunu yapan, ellerini kirleten profesyonel bir servis ekibimiz var. İster web geliştirme, SEO, müşteri etkileşimi, Ads veya işinizin başka bir alanı olsun, engelleri aşmaktan gurur duyuyoruz. Bazı müşterilerin kendi uygulama ekipleri vardır ve bu aynı zamanda çalışmanın ve sonuç alma sürecini hızlandırmanın harika bir yoludur.

E-ticaret danışmanlık hizmetleri, bir dijital pazarlama ajansı kullanmaktan çok daha farklıdır; bir ajans, tümü değil, genellikle e-ticaretin birkaç alanında uzmanlaşmış pazarlamacılardan oluşur. Bir danışman veya danışmanlık grubu kullanmak, e-ticaret işinize daha kapsamlı bir dalış yapmanızı ve uzun vadede maksimum sonuçları elde etmenizi sağlar.

Bazı danışmanların değerlendirmelerinde ne kadar ayrıntılı olabileceği sizi şaşırtabilir. Milyon dolarlık bir ecom perakendecisi oluşturma ve çalıştırma deneyimimden bu yana uzmanlığım, envanter yönetimi ve tahmin sistemlerinden işe alma tekniklerine, dijital pazarlamaya, pazar yerlerine, çözüm sağlayıcılarına ve yönetim altyapısına kadar her şeye hafifçe dokunan 30.000 fitlik geniş bir bakış açısıdır.

Diğer ekip üyelerimizden biri büyük e-ticaret perakendecileriyle ilgili deneyime sahiptir ve pazar segmentasyonu, trendler, parçalanma ve Amazon pazarlaması ve optimizasyonuna odaklanmaktadır.

Ads için tamamen ayrı bir dijital pazarlama ekibimiz var. Facebook ve Sosyal Medya için başka bir ekibimiz var. Tüm e-ticaret danışmanları veya firmaları bu hizmetleri sunmaz, yaklaşımımız budur çünkü tüm bu alanlarda uzmanlara sahip olmanın müşterilerimiz için sonuç aldığını gördük.

Triyaj

E-Ticaret Ajansı olarak, Kapsamlı öneriler sunmanın tek bir yolu var, işinizi her yönüyle gözden geçirin. Sipariş işleme ve teslimattan dijital pazarlama ve dönüşüm optimizasyonuna kadar her şeyi inceleyeceğiz.

Planlama

Ads’e para harcayan ve ardından web sitenizin çalışması gerektiğini öğrenen tipik ajanslar gibi değiliz. Sıfırdan başlıyoruz, dönüşümleri iyileştirmek için her taşı çeviriyoruz, ardından trafik ekliyoruz. Sizin yerinize geldik ve ilk olarak en fazla etkiye sahip olan ucuz girişimlerle başlayacağız.

Uygulama

E-Ticaret Ajansı olarak, Ekibiniz için girişimleri ve sonraki adımları açıkça tanımlayacağız veya uygulama için ekibimize güvenebilirsiniz. İşlerin verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz kadar yükü sizden ve ekibinizden alabiliriz.

SATIŞLARDA ARTIŞ

Müşterilerimiz için satışları yılda 3 kata kadar artırdık. Geçtiğimiz yıl müşterilerimiz için satışları 15 milyondan fazla artırdık. Bu ciddi bir yatırım getirisidir. Gösteriş yapmıyoruz, yaptığımız bu. Bu gerçek, diğer özenti danışmanlarının sitelerinde yayınladıkları sadece bazı abartılı önemsiz sayılar değil. Anlaşmalarımızı sonuçlara göre fiyatlandırıyoruz, böylece neredeyse tüm e-ticaret perakende işletme boyutlarına ve türlerine uyan bir planımız var.

BİRLEŞTİRİLMİŞ DENEYİM YILLARI

Deneyimli bir e-ticaret danışmanlığı ajansı ile çalışmanın faydaları, sadece yaptıklarını sevmeyen, aynı zamanda bunda gerçekten iyi olan en keskin zekalara sahip ekibin sinerjisidir. Ekibimîz, katalog yönetiminden kapsamlı Magento kataloğu oluşturmalarına, gelişmekte olan markalar için viral sosyal medya kampanyalarına ve daha fazlasına kadar e-ticaretle ilgili her konuda çalıştı.

E-ticaret satışlarınızı yeniden artırın!

İnanması zor ama mevcut müşterilerimiz için her gün yaptığımız şey bu. Rakiplerinizin pazar payınızdan daha fazla pay almasını durdurmanın zamanı geldi. Çevrimiçi mağazanızı rakiplerinizin korkacağı ölçeklenebilir bir güç merkezine dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

 

× WhatsApp