Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181

Vio Ajans

En ucuzu veya en pahalısı değiliz, ancak en iyi işi yapıyoruz.
Dürüstlük, empati ve esneklikle hizmet Engelleri kırın ve potansiyellerin kilidini açın.


Sürekli öğrenin ve gelişin, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda butik hizmet veren en son teknolojiye sahip küresel bir ajans.

 

 

Her şeyin başladığı yer

Dürüstlük, empati ve esneklikle hizmet

Vio dijital, pazarlama alanına yenilik getirerek şirketlerin dijital çağa uyum sağlamasına yardımcı oluyor. Hiçbir şeyi harika bir şeye dönüştürmede lider!

Başlangıçta oradaydık. Tam "arama motoru optimizasyonu" kavramı yükselirken ve internetin tüm potansiyeli fark edilirken, büyük ve küçük işletmelerin uzman yardımına ihtiyaç duyacağını görmeye başladık. 

Başarının dijital nabzı vardır

Çevik ve hızlı hareket eden, stratejik yaratıcılığımızı ve teknik üstünlüğümüzü müşterilerimizin işlerini dönüştürmek ve dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak için kullanıyoruz.

Vizyonumuz, başarının dijital nabzını tuttuğu bir gelecek ve biz de bunun yolunu açıyoruz.

Sen Konuş, Biz Dinliyoruz

Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, öncelikle müşterimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz. Daha sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Parlak yeni bir web sitesi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmazsa değersizdir. Siz konuşursunuz, dinleriz… sonra iyileştirme için pek çok fikir veririz.

Dürüstlüğe Değer Veriyoruz

Başkaları için dürüstlük, doğruluk ve samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. İhtiyaç duymadığınız bir şeyi size satmayacağız. İşinizi almak için yalan söylemeyeceğiz. Size şefkat ve saygıyla davranacağız.

SEO Biliyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmedikçe, potansiyel müşteriler işlerini başka yerlere götürecektir. Müşterilerimizin çoğu, SEO çabalarımızın doğrudan bir sonucu olarak, ilk ay içinde web sitelerinin tamamı için yeni iş liderlerinden ödeme yapmaktadır.

Olağanüstü Tasarımlar Yaratıyoruz

Yalnızca türünün tek örneği web tasarımları oluşturmayı seçtik. Amacımız, işletmenizi sektörünüzde en iyi oyuncu olarak konumlandırmak ve tüm rakipleri geride bırakmaktır. Birinci sınıf, profesyonel bir web tasarımı, tüm müşteriler (mevcut ve potansiyel) nezdinde güvenilirliği artırır ve nihayetinde gelecekteki büyümeye yol açar.

WordPress Kullanıyoruz

Tüm sitelerimizi WordPress (wordpress.org) adı verilen dünyanın en iyi açık kaynaklı CMS'si ile oluşturuyoruz. Bu, müşterilerimizin sitelerindeki TÜM içeriği dünyadaki herhangi bir bilgisayardan yönetmelerine olanak tanır. Sınırsız sayfa, gönderi, resim, doküman, medya vb. Ekleyin. Site güncellemeleri için bir kuruş daha ödemeyin. Kendin Yap!

Çalışan Kod Yazıyoruz

En son teknolojiyi ve çapraz uyumluluğu kullanarak tüm siteleri el ile kodlamak için zaman ayırıyoruz. İster Mac ister PC, iPhone veya iPad kullanıyor olun, sitenizin her yerde düzgün şekilde yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Tarayıcınız olarak hala Internet Explorer kullanıyor olsanız bile (bu iyi bir karar değildir), kodumuzu mevcut tüm büyük tarayıcılarda (IE7-9,Edge, Firefox, Chrome, Safari) test ettiğimizden emin oluruz.

Başarımızı Ölçüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemizi ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmemizi sağlar. Aylık raporlar size e-postayla gönderilir ve tam trafik verilerine her zaman çevrimiçi olarak erişilebilir.

Zamanında Teslim Ediyoruz

İş dünyasında zamanın para olduğunu biliyoruz, bu nedenle (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirler ve bunlara bağlı kalırız. İlerledikçe güncellemeleri vermek ve kararlaştırılan lansman tarihine kadar projeleri başlatmak için müşterilerimizle sürekli iletişim kuruyoruz.

Başarının dijital nabzı vardır

Çevik ve hızlı hareket eden, stratejik yaratıcılığımızı ve teknik üstünlüğümüzü müşterilerimizin işlerini dönüştürmek ve dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak için kullanıyoruz.

× WhatsApp