Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181

Hizmetlerimiz /

Web Tasarım

BAKIŞ AÇIMIZDA HİS VE İŞLEVLERE ODAKLANIRIZ

Profesyonel Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal Web Tasarımı; Web siteniz, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Tüm çevrimiçi etkinliklerinizin merkezi olarak hizmet eder. Para kazanacağınız ya da kaybedeceğiniz yerdir. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu, çekici bir tasarım, duyarlı tema ve kullanıcı dostu web sitesi sunarak yapıyoruz.


Web sitelerini oluşturduğumuzda, iş modeliniz için çalıştıklarından, trafik çekip size aradığınız sonuçları verdiklerinden emin oluruz.


Size sıfırdan yeni bir site oluşturabilir, bir web sitesi transferine yardımcı olabilir, mevcut sitenize daha fazla trafik çekebilir veya mevcut trafiğinizi daha iyiye dönüştürmek için mevcut sitenizi geliştirebiliriz. Hemen Keşif Formunu doldurun sizinle İletişime geçelim!

Kurumsal Web Tasarımı; İşlevsellik ve Yaratıcılığın Stratejik Karması

Lider web tasarım şirketi olarak hedefimiz, karşımıza çıkan zorluklara karşı, her zaman iyi görünen, olumlu bir kullanıcı deneyimi yaratan ve marka hikayesinin anlatılmasını sağlayan içerik arasındaki hassas dengeyi sağlamaktır. Web sitesi tasarım hizmetlerimiz, estetik açıdan hoş ve anlamlı katılımı teşvik eden harika web tasarımları oluşturma odaklıdır.


“İnsanlar görsel yaratıklardır. İlgi çekici, renkli bir şey yapmak istiyorsunuz- işlevsellik ve çekicilik karışımımız, Yaratıcılığın gerçekten parladığı yerdir. “


Kurumsal Web Tasarım Hizmetimiz ile Markanızı Hemen Şimdi Dijital Dönüşüme Taşıyalım!

Tasarım Özellikleri

Harika Site tasarımı, stratejik planlamaya bağlıdır ve işlevin görsel deneyime sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlar. Harika tasarımlar planlıyor, kreatif görünen ve performanslı dijital varlıklar geliştiriyoruz.

Vio, müşterinizin gerçekten ihtiyaç duyduğu özellikleri ve işlevleri birleştirmenize olanak tanıyan benzersiz bir web sitesi oluşturmak için en son web sitesi geliştirme teknolojilerinden yararlanır.

Uzman web geliştiricilerinden oluşan profesyonel, şirket içi ekibimiz, web sitenizin maksimum işlevsellik için oluşturulmasını sağlar. Arka uç altyapısını özenle formüle ediyor ve son teknoloji ürünü bir ön uç işlevselliği sağlıyoruz.

Vio, kullanıcıların mümkün olan en iyi tarama deneyimine sahip olmalarını sağlamak için mobil uyumlu web siteleri oluşturmaya yönelik güçlü ve son teknoloji bir yaklaşım olan duyarlı web geliştirme oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Web sayfası tasarımı, ihtiyaçlarınıza uygun web siteleri geliştirme ve barındırma konusunda deneyimliyiz. Web tasarımının farklı alanları arasında grafik web sitesi tasarımı, çekici, duyarlı web sitesi tasarımları ve harika web sitesi düzenleri bulunur. İşletmeniz için bir web geliştirme şirketi arıyorsanız, o zaman bu biziz.

Web Sitesi Şemaları

Etkileşimli Tasarım

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Sezgisel İşlevsellik

Kreatif Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Sizin için en uygun Web Tasarım ile Dijital Dönüşümde Yanınızdayız

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

Kurumsal Web Tasarımı Web Tasarım 1
Kurumsal Web Tasarımı Web Tasarım 1
Kurumsal Web Tasarımı Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Harika web sitesi tasarımları, görünenden daha derine iner. Etkili web tasarım hizmetleri, stratejik olarak site gereksinimleriyle sorunsuz bir kullanıcı deneyimini birleştirir. Nihai sonuç, net harekete geçirici mesajlar içeren hızlı yüklenen, duyarlı bir web sitesi oluşturmalıdır. İlgi çekici web siteleri, aşağıdaki tasarım gereksinimi ihtiyaçlarına karşılık veren bir süreç gerektirir:

Kullanımı Kolay Bir Web Sitesi

Web siteniz sezgisel bir tasarımla gezinmesi kolay olmalıdır. Web sitesi kopyası ve optimize edilmiş resimler bir hikâye anlatmalı ve proaktif olarak ziyaretçinin ilgisini çekmelidir.

Mantıklı Bir Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcılarınızın sitenizle nasıl etkileşimde bulunmasını istediğinize dair bir vizyon olmalıdır. Bu etkileşim mantıklı olmalı ve kullanıcı dostu bir Ara yüzle olumlu bir kullanıcı deneyimi yaratmalıdır.

Hızlı Sayfa Yükleme

Bir web sitesinin amacı ziyaretçisini dönüşüm yoluyla nitelikli potansiyel bir müşteriye dönüştürmektir. Dönüşümler, net harekete geçirici mesajlarla gerçekleşir. Web sitesi tasarımınız, yüksek dönüşüm oranlarına yol açan sezgisel eyleme yol açmalıdır.
× WhatsApp