Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
Dijital Reklam Ajansı -Reklam Yönetimi

Dijital reklam ağında yerinizi sağlamlaştırın

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital Reklam Yönetimini anlamak için öncelikle, Dijital medya nedir? sorusuna yanıt bulmak gerekmektedir. Dijital Medya, bireylerin, toplulukların ve işletmelerin birbirleriyle içerik paylaşmasına ve sosyal ağlarda yer almasına olanak tanıyan bir dizi web sitesi ve uygulamadır. Bir pazarlama kanalı olarak dijital medya, markanızı yükseltmenin ve yeni işler yaratmanın oldukça etkili bir yoludur. Bu, kitlenizi büyütmenin ve onlarla etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir potansiyel müşterilerin zamanlarını harcadıkları ve genellikle kararlarını verdikleri yerdir. Dijital Reklam Ajansı olarak Vio sizi bu olanaklardan faydanlanmanızı sağlıyor, hemen şimdi keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçin!

Muazzam kitlesi ve büyük etkisiyle Facebook, şimdiye kadar oluşturulmuş en güçlü ve uygun maliyetli pazarlama platformu değil. Marka farkındalığını artırmak, trafiği artırmak, potansiyel müşteri oluşturmayı teşvik etmek ve her yönden gelir sağlama çabalarını geliştirmek isteyen tüm şirketler için sahip olunması gereken bir şeydir.

Birkaç Facebook Reklam Ortağı Ajansından biri olarak Facebook hakkında konuşmayı seviyoruz. İster ilk girişiminiz olsun ister mevcut bir kampanyadan mutsuz olun, dijital pazarlama uzmanlarımız, Facebook reklam harcamalarınızın her birini optimize etmek ve hesabınızdan mümkün olan en iyi getiriyi sağlamak için hesaplanan yaratıcı bir strateji uygulamak için gerekli güce (tabiri caizse) sahiptir.
Facebook Reklam
Twitter Reklam Yönetimi

Twitter’ın 326 milyon aktif aylık kullanıcısının yalnızca %40’ı günde en az bir kez giriş yapmakla kalmıyor, aynı zamanda diğer sosyal medya kullanıcılarına kıyasla reklama %26 daha fazla zaman harcıyor.

 

Veriler kendi adına konuşuyor! Çevrimiçi reklam vermek istiyorsanız, müşterileriniz muhtemelen Twitter’dadır. Etkili bir şekilde kullanıldığında, Twitter reklamcılığı sadece hedef kitlenize ulaşmaz, aynı zamanda bu kitleyi markanızın hevesli savunucularına dönüştürebilir!

instagram reklam

1 milyardan fazla aktif aylık kullanıcısı ve 500 milyondan fazla aktif günlük kullanıcısı ile Instagram artık dünya çapında en popüler sosyal ağlar arasında yer alıyor!

 

Instagram, Facebook’un bir parçası olduğu için Instagram reklamcılarının Facebook Reklam Yöneticisine erişimi vardır. Bu kapsamlı platform, herhangi bir işletmenin hedefi iyi belirlenmiş reklamlar oluşturup test etmesine, en önemli ölçümlerini izlemesine ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için içeriği optimize etmesine olanak tanır.

 

Instagram ortamı aynı zamanda her büyüklükteki şirket için organik büyümeyi teşvik ederek beğeniler ve takipçiler için ödeme yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Marka bilinirliğini artırmak için düzenli bir gönderi programı uygulayarak, potansiyel müşterilerle daha doğal ilişkiler kuracak ve hedef kitlenizi reklamlarınıza daha açık hale getireceksiniz.

Arama Motoru Pazarlaması veya SEM, Arama Motoru Sonuç Sayfalarında (SERPS) görünürlük kazanmak için ücretli taktikler kullanan bir pazarlama stratejisidir.

 

Çoğu kişi SEM hakkında konuşurken, Google Ads’den bahsediyor. Google, dünyanın bir numaralı arama motorudur (Microsoft’un sahip olduğu Bing’in göz ardı edilmemesi gerekir) ve platform her gün 3,5 milyardan fazla arama almaktadır. Bu, yılda yaklaşık 1,2 trilyondur.

Google yerine Baidu kullanan Çin’de 4,54 milyar İnternet kullanıcısı olduğunu ve yaklaşık 854 milyonunun Çin’de olduğunu düşündüğünüzde bu sayı daha da şaşırtıcı. Peçete matematiğinin arkası, İnternet kullanıcısı başına günde bir Google araması tahmin ediyor.

 

Bugün sadece Google araması devasa değil, aynı zamanda Google Aramaları da her yıl yaklaşık %10 oranında büyüyor.

 

Konuları daha da ilginç hale getirmek için, tüm Google aramalarının yaklaşık %16 ila %20’si yenidir, yani daha önce hiç aranmamışlardır. Bu, SEO’ların ve SEM pazarlamacılarının her yıl yalnızca Google’da farkındalık yaratmak ve müşterileri yakalamak için önemli bir yeni fırsat aradıkları anlamına geliyor.

Google Reklam Yönetimi

İnternet arayanların yaklaşık %95’i satın alma kararlarını vermeden önce çevrimiçi yorumları ve derecelendirmeleri okur. Kişisel önerilerle karşılaştırıldığında, çevrimiçi incelemeler de bu tüketiciler arasında daha fazla güven oluşturuyor.

 

Arama motoru algoritmaları, olumlu incelemeleri güçlü bir otorite işareti olarak gördüğü için, tüketicileri markanızla etkileşime girmeye teşvik etmek, Google ve Bing’deki sıralamanızı iyileştirmek için uzun bir yol kat edecektir.

 

İster olumsuz derecelendirmelerden kurtulmaya çalışıyor olun, ister şeffaflığı ve müşteri katılımını iyileştirmek istiyor olun, dijital pazarlama uzmanlarımız, markanızı tüketicilerin zihninde yükseltmek ve en üst düzeyde sunmak için Vio itibar yönetimi stratejisi geliştirecektir. Yatırımınızın geri dönüşü.

İtibar yönetimi hizmetleri

Dijital Reklam Ajansı; Yeniden Pazarlama

İşletmeniz çevrimiçi pazarlama çabalarından en iyi şekilde yararlanıyor mu? Yoksa dönüştürme başarısızlığından giderek daha fazla hayal kırıklığına mı uğruyorsunuz?

 

İkinci soruya “evet” cevabını verdiyseniz, yalnız olmadığınızı bilin. Tüketicilerin yaklaşık% 92’si bir markanın web sitesini ilk ziyaretlerinde satın almıyor. Satın almak istediklerinde bile, bir web sitesini veya mobil uygulamayı ziyaret edenlerin yaklaşık 1 / 3’ü nadiren veya hiç satın almıyor.

Sosyal Medya Toplulukları

Sosyal medyada sahip olunan bir alanın oluşturulması ve yönetimi, genellikle markalı hesaplardan ayrıdır. Çeşitli içerik biçimleri kullanılarak etkilenebilecek alakalı ve ilgili bir kitleye adanmıştır.

Hedef kitlenize doğal yöntemler ile ulaşın

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

Sosyal medya topluluğunuzu nasıl etkili bir şekilde yöneteceğinizi öğrenin

İşletmeler ve müşteriler arasındaki yeni iletişim kanalları, sürekli bir sohbete ve hatta işinizi aşabilecek bütün bir topluluğa izin veren bir alan yarattı.

Nitelikli Uzmanlarla Çalışın​

Nitelikli Uzmanlarla Çalışın

Nitelikli sosyal medya uzmanlarımız, mevcut sosyal medya yönetimi stratejinizi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacak veya bir stratejiniz yoksa, bir tane yerleştirmenize yardımcı olacağız. Bu strateji hem kısa hem de uzun vadeli hedeflere bakabilir ve ürettiğiniz tüm içeriği ve bunun nasıl paylaşılması gerektiğini içerebilir.
× WhatsApp