Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181

Vio dünyanın ve ülkemizin önde gelen kuruluşları ile işbirliği yaparak, tüm sektörlerdeki-organizasyonlara Kalite Yönetim Sistemleri ve Uluslararası Standartlara uyumu konusunda danışmanlık hizmetleri veren ve “tek elden çözüm sunan” lider bir kuruluştur.

Geçici çözümler yerine kalıcı “Yönetim” sistemleri oluşturmak için uluslararası geçerli ve başarısı kanıtlanmış sistemlerden ve standartlardan yararlanarak, Ülke ve şirket şartlarına en uygun şekilde yorumlamaya yardımcı olacak deneyimli ekibimiz tecrübelerini şirketinizle paylaşmaya hazırdır.

Vio, organizasyonları uluslararası standartlara entegre ederek, küresel rekabet gücünün, kalitenin, performansın, üretkenliğin, verimliliğin, sürekli gelişimin ve karlığın artmasına katkıda bulunur.

Vio, vizyonu organizasyonların ihtiyaçlarına uygun güncel, kalıcı ve etkin çözümler üretmek; Uluslararası Kalite Standartları ve Toplam Kalite Yönetimi anlayışının yaygın ve etkin kullanımı gerçekleştirmek, müşterilerine rekabet avantajı sağlayarak, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı bir danışmanlık ve dijital markalaşma kuruluşudur.

 

Vio, tüm müşterilerinin tüm projelerinin iş süreçlerini planlar, uygulanması ve kontrol hizmetlerini sağlar, organizasyon yapılarını tasarlar, geliştirir, takip eder, raporlar ve hayata geçirir.

 

Projelerin başarılı olması, onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, hizmet ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Çözüm sağladığımız iş ortaklarımızın zorlu başarı hedeflerine ulaşmak, projelerin ancak etkin yöntemlerle yönetilmesine ve uygulanabilmesine bağlıdır.

× WhatsApp