Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
WordPress Destek

WordPress Destek

Sınırları zorlayan işletmeler için WordPress Destek

WordPress Destek, Dijital Çağda yıllar geçtikçe büyük kuruluşlar için WordPress geliştirme ve Büyüme stratejileride mükemmelleşiyor, kararlılık, ölçeklenebilirlik, genişletile bilirlik ve güvenliği göz önünde bulundurarak özel olarak tasarlanmış çözümler oluşturuyoruz.

 

Tüm projelerimiz büyüme göz önünde bulundurularak inşa edilir ve uzun vadeli sonuçlar için müşterilerimizle yakın çalışır, ek özellikler oluşturur ve teknik, iş ve pazarlama uygulamalarını uygulayarak dönüşüm oranlarını iyileştiririz.

Özel bir WordPress teması, eklenti, widget veya kısa kod mu arıyorsunuz?

Yoksa çözüm bulamadığınız bir şeyi yapmak için WordPress'e mi ihtiyacınız var?

Doğru yere geldiniz. WordPress’te yaklaşık 15 yıllık tecrübemizle, her şeyi gördük, özel rezervasyon sistemleri, özel alışveriş sepetleri, benzersiz widget’lar, yeni şablonlarla yeni içerik türleri, adını siz koyun ve başardık.

 

WordPress, büyük bir eko sisteme ve binlerce eklentiye sahip olmasına rağmen, benzersiz kullanım durumunuz için her zaman bir çözüme sahip olmayabilir bu tür olaylarda, genellikle iki seçenekle karşılaşırsınız:

 

 1. İstediğiniz% 100 olmayan mevcut bir çözümü kullanın
 2. Mükemmel bir çözüm oluşturmak için bir geliştirici işe alın

 

İkinci seçeneği sunuyoruz ve geleceğinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz!

wordpress destek hizmetleri
wordpress destek 2

Web Sitesi Güncellemeleri ve Yeniden Tasarımları

Web sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyın

 

Bir web sitesinin yeniden tasarlanması basit bir iş değildir birçok yönden yeni bir web sitesi oluşturmaktan çok daha fazlası vardır. İlk konseptlerden son lansmana kadar, yeniden tasarlanmış web sitenizi oluşturma sürecini size götüreceğiz.

 

Vio bu süreçte büyük özen gösterir eski içeriğiniz, müşterileriniz ve ürünleriniz, benzersiz özel komut dosyalarınız vb. olabilir ve biz de bu sistemlerin yeni siteyle birlikte taşındığından veya yükseltildiğinden çok emin olacağız.

WordPress Destek Hizmetleri

 • Sıfırdan Kurulum
 • Tema Giydirme
 • Css Düzenlemeleri
 • Arama Motoru Optimizasyonu Seo
 • İçerik Taşıma
 • Virüs Temizleme
 • Hız Optimizasyonu
 • Güvenlik
 • Performans Optimizasyonu
 • Çoklu Dil Desteği
 • Search Console Yapılandırması
 • Google Analytics Yapılandırması
 • Sunucu Barındırma Çözümleri
 • Google Pagespeed Optimizasyonu
 • Eklenti Desteği
 • Bakım
 • Özel WordPress Geliştirme
wordpress hizmetleri

Ürün veya hizmetlerinizi çevrimiçi olarak satmaya mı başlamak istiyorsunuz? Hangi platformu kullanacağınız, nakliye nasıl çalıştığı veya hangi ödeme işlemcileriyle gitmeniz gerektiği konusunda kafanız mı karıştı? Doğru yere geldiniz. WooCommerce (WordPress) E-Ticaret sitelerinde mükemmeliz ve tüm süreç boyunca size yol gösterebiliriz; açıldığında mağazanızı nasıl yöneteceğiniz dahil. Hayalinizi gerçeğe dönüştürme zamanı merhaba geleceğin E-ticaret girişimcileri!

 

Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme

 

Hızlı, esnek, mobil uyumlu

 

Öndeyiz ve her seferinde çarpıcı sonuçlar sunacağız. HTML5 ve CSS3 ile modern web, ilgi çekici ve ilginç bir deneyim olabilir ve WordPress kullandığımız için sitenizin bakımı çocuk oyuncağıdır. Mobil cihazlar konusunda endişeli misiniz? Sitelerimiz masaüstünüzde ve Ipad, Iphone veya Android cihazlarınızda harika görünecek şekilde tasarlanmıştır.

wordpress destek woocommerce

DANIŞMANLIK & KEŞİF

Uzman tavsiyesi, karmaşık bir projede gerçekten uzun bir yol kat ediyor. Uzmanlarımızın teknik tavsiye ve yönlendirme, problem çözme ve altyapı danışmanlığı yoluyla size rehberlik etmesine izin verin.

PERFORMANS VE GÜVENLİK

Herhangi bir web sitesinin en önemli iki özelliği güvenlik ve performanstır. Çok seviyeli kod denetimleriyle, web sitenizdeki her kod satırının olabildiğince güvenli ve performanslı olduğunu doğrularız.

DESTEK & BAKIM

WordPress web siteniz için bir daha asla endişelenmeyin. Destek ekibimiz web sitenizi güncel tutacak, otomatikleştirilmiş site dışı yedeklemeleri, harici güvenlik taramalarını ve daha fazlasını programlayacaktır.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

İÇERİK TAŞIMA

İçeriğiniz bir veritabanında (MySQL, SQL Server, Oracle  her nerede olursa olsun, siz adlandırın!), Web tabanlı bir sistemde (API aracılığıyla) veya dışa aktarılan bir dosyada olsun, hepsini WordPress’e aktarabiliriz.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

wordpress tasarım geliştirme
WordPress Geliştirme

Vio’da WordPress geliştirme ‘yapmıyoruz’, onu yaşıyor ve soluyoruz.

 

Size olağanüstü WordPress geliştirme hizmetleri sunmak için teknik, yaratıcılık ve pazarlama uzmanlığımızı özel desteğimizle birleştiriyoruz.

 

Deneyim önemlidir

 

WordPress web siteleri tasarladık ve oluşturduk.

 

En büyük markalar WordPress’in sınırı olmadığını biliyor ve biz bundan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını iyi biliyoruz.

 

WordPress web sitesi tasarımı ve kurulumu

Küresel işletmeler için yüksek performanslı WordPress web siteleri tasarlama ve oluşturma konusunda 15 yıldan fazla birleşik deneyime sahibiz.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

× WhatsApp