Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
yazılım geliştirme özel yazılım uygulama geliştirme

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Fikirlerinizi dinliyor ve işiniz için özel olarak tasarlanmış, sıfırdan özel yazılım çözümleri oluşturuyoruz. Vio müşterileri, mühendislerimizin ve yönetim ekibimizin dünyanın en iyilerinden biri olduğu konusunda hemfikir.

Kuruluşunuzun büyümesine, etkisine ve ölçeklenmesine odaklanmanızı sağlayarak ürününüzü geliştirmenin her yönüyle ilgileniyoruz.

Projenizi devam ettirmenize ve işinizi kurmanıza yardımcı olmak için ölçeklenebilir, sağlam bir web ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri paketi sunuyoruz. Web ve mobil uygulamalar geliştirmek, keyif veren dijital deneyimler tasarlamak ve durmuş projeleri kurtarmak için çok çeşitli teknolojilerden yararlanıyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sürecimiz dijital inovasyon yoluyla misyonunuzu ileriye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Fikirlerinizi Çözüme Dönüştürün!

Özel Yazılım Geliştirme

İş fikrinize ve Süreçlerinize özgü teknik konuları buluyor, çözüm bulmak için kapsamlı bir analiz yapıyor ve şeffaf iş birliğine dayalı bir süreçle yürütüyoruz. Nihai ürün, iş ihtiyaçlarınızı verimli ve zarif bir şekilde karşılayacak bir yazılım parçasıdır.

Sorunları çözmek ve büyümeyi artırmak için yazılım arayan şirketler zorlu bir ikilemle karşı karşıyadır: tamamen özel bir yazılım çözümüne mi yatırım yapıyorlar yoksa kullanıma hazır bir ürün mü kullanıyorlar?

Vio’da, işletmelerin benzersiz süreçlerini, zorluklarını ve ihtiyaçlarını derinlemesine anlamaya dayanan özel yazılım çözümleri aracılığıyla hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

Hem özel yazılımlar hem de “kullanıma hazır” çözümler için açıkça avantajlar vardır. Vio özel yazılım geliştirmeyi seçerek, işletmenize özel tasarlanmış özel bir sistemin sayısız avantajından yararlanacaksınız. Özel bir yazılım çözümünün “kullanıma hazır” bir çözümle karşılaştırıldığında avantajları çok daha fazladır.
yazılım geliştirme özel yazılım
yazılım geliştirme özel yazılım uygulama geliştirme

Özel Yazılım Faydaları

Tam Sahiplik

Vio müşterileri yazılımlarının %100’üne sahiptir, bu nedenle asla abonelik veya telif ücreti ödemezsiniz. Başka bir özellik veya daha fazla kullanıcı mı eklemek istiyorsunuz? Sorun değil; tüm kontrole sahipsin.

 

Tam Esneklik

Özel olarak oluşturulmuş bir Vio çözümü ile, ürününüzle istediğiniz zaman istediğinizi yapabilirsiniz. Bu, yazılımınızın işletmenizle birlikte büyüyebileceği ve değişebileceği anlamına gelir, tam tersi değil.

 

Rekabet avantajları

“Kullanıma hazır” yazılımın aksine, özel olarak oluşturulmuş bir Vio çözümü şirketinizin performansını artırabilir ve değerli bir IP varlığı, iki güçlü rekabet avantajı olabilir.

 

Teknolojiden Bağımsız

Vio, teknolojiden bağımsız bir şirkettir. Diğer bir deyişle, belirli teknolojileri satmıyoruz veya tanıtmıyoruz, bu nedenle %100 müşterilerimize odaklanıyoruz. Benzersiz iş ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz için doğru yığını seçiyoruz.

 

Vio, ihtiyaçlarınıza uygun benzersiz bir hizmet paketi sunar! Petrol ve gazdan sağlık hizmetlerine ve eğlenceye, Hava Yollarından Holdinglere kadar düzinelerce kurumsal müşteri için özel yazılım çözümleri planladık, oluşturduk ve uyguladık.

Hizmetlerimiz

Ürün Danışmanlığı ve Stratejisi

İş sorunlarını çözeriz. UX / UI tasarımı ve yazılım geliştirme, yalnızca operasyonunuzu ölçeklendirmek ve etkinizi artırmak için kullanacağımız araçlardır. Vizyonunuzu anlayarak, müşterilerinizi inceleyerek ve içinde faaliyet gösterdiğiniz ekosistemi araştırarak başarıya giden bir yol yaratıyoruz. Ardından, ürün gereksinimlerini tanımlamaya ve kısıtlamalarınız ve iş hedeflerinizle uyumlu bir ürün yol haritası sunmaya devam ediyoruz.

 

Proje Kurtarma

Yalnızca projenizin durduğunu veya piyasada bir yer bulamadığını görmek için zaman ve kaynak yatırımı yapmak moral bozucu olabilir. Vio, müşterilerimizin projelerini yeniden yoluna koymalarına, lansmana hazır hale getirmelerine ve pazarda tanınmalarına başarıyla yardımcı olan özel bir proje kurtarma hizmetine sahiptir. Son derece yetenekli ekibimiz, kullanılabilir olanı hızla kurtaracak ve projenizi tam olarak öngördüğünüz gibi yeniden inşa edecektir. İş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

 

Uygulama Geliştirme ve Test

Teknoloji, uygulama geliştirme hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Çeşitli web, mobil ve IoT dillerinde ve çerçevelerinde uzmanız. Biz prototip oluşturma işinde değiliz; firmanızın teknik temelini atmayı hedefliyoruz. Teknik yaklaşımımızı vizyonunuza uygun hale getirmeye ve ölçeklenebilir ve sürdürülebilir kod tabanları geliştirmeye büyük özen gösteriyoruz. Kod kalitesine takıntılıyız ve oluşturduğumuz her web ve mobil uygulama için sağlam bir test paketi oluşturmayı tercih ediyoruz. Test ve kalite güvencesi, sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır. İşimizi test etmek sizin işiniz değil; bu bizim işimiz.

 

UX ve UI Tasarımı

Son kullanıcılarımızın deneyimlerini derinden önemsiyoruz, siz de öyle yapmalısınız. Harika UX / UI tasarımı, kullanıcının hedeflerini sizinkiyle uyumlu hale getirecek, dönüşümü artıracak ve ürününüz ve markanızla duygusal bir bağ kurmaya yardımcı olacaktır. Daha iyi ürünler oluşturmanıza, kullanıcı benimseme ve elde tutma oranını artırmanıza, katılımı güçlendirmenize ve üretkenliği artırmanıza yardımcı oluyoruz.

 

IoT Geliştirme

Internet Of Things -IoT (Nesnelerin İnterneti) geliştirme hizmetlerimizle genişletmek için akıllı cihazları entegre edin. Verilerinizi güvende tutacağız ve kullanıcılarınızı sezgisel ve yenilikçi dijital ürünlerle mutlu edeceğiz.

 

Kurumsal Web Tasarım Geliştirme

Hikayenizi nasıl anlattığınız önemlidir. İster satışları artırmak isteyen bir marka, ister etkinizi büyütmeye çalışan bir sivil toplum kuruluşu olun, etkileşimi, dönüşümleri ve geliri artıran güçlü bir çevrimiçi varlığa ihtiyacınız var. Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işletmenizi tanıtmak ve mesajınızı daha geniş kitlelere yaymak için burada.

 

Eski yazılım Modernizasyon

Vio, güncelliğini yitirmiş eski sistemlerinizi en yeni teknolojiler ve verimli özel yazılım sistemleriyle güncellemek veya değiştirmek için bir hizmet sunar. Rekabetinizin önüne geçmek için işletmenizin verimliliğini geri getireceğiz ve yeni seviyeye çıkaracağız.

 

Uygulama Geliştirme

Mobil yazılım, herhangi bir modern işletmenin temel taşıdır. Vio, farklı teknoloji yığınlarına sahip yenilikçi mobil uygulamalar oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Müşterilerimiz için doğru mobil uygulamaları geliştiriyoruz; çözümlerimiz sağlam ve güvenilirdir ve her zaman en güncel ve verimli UI / UX’i kullanırız.

geliştirme süreçleri

Vizyonunuzu anlamak, ürününüzü tanımlamaya ve tasarlamaya yardımcı olmak ve ardından iş birliğine dayalı ve tamamen şeffaf uygulama ve yazılım geliştirme sürecimiz aracılığıyla onu oluşturmak için zaman ayırıyoruz.

Ürün Stratejisi ve Araştırma

Ürün stratejisi sürecimize vizyonunuz, acı noktalarınız ve içinde faaliyet gösterdiğiniz ekosistem hakkında araştırma yaparak başlıyoruz. Ardından, gerekli ürün spesifikasyonları üzerinde bir araya geliyor, net bir dizi özellik ve işlevsel gereksinimleri destekliyoruz ve uygulama için net bir zaman çizelgesi geliştiriyoruz. Başarıya giden yol iyi tanımlanmış olmalıdır. Bunun için bir ürün yol haritasının yanı sıra tasarım ve geliştirme aşamaları için net bir program oluşturacağız. Son olarak, zaman çizelgemizi hızlandırmak ve uygulamanızın ölçeklenebilirliğini ve kalitesini sağlamak için üçüncü taraf kaynakları ve açık kaynak kitaplıklarını araştırıp inceleyeceğiz. Ürün stratejisi tamamlandıktan sonra uygulama ve yazılım geliştirme sürecine başlayabiliriz.

 

 

UX ve UI Uygulaması

Markanızı yakalamak ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi yaratmak için çerçeveleme ve görsel tasarım için yinelemeli, revizyon tabanlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Bilgi mimarisini tanımlayarak ve işlevsel gereksinimleri bir dizi kullanıcı akışı ve etkileşimine çevirerek başlıyoruz. Son olarak, uyumlu bir marka yönergesi seti oluşturuyor ve bunları çerçevelerimize ekleyerek uygulamanızın piksel açısından mükemmel, yüksek doğrulukta bir prototipini sunuyoruz.

 

Uygulama Geliştirme ve Test

Yüksek kaliteli tasarımımız hazır olduğunda, özellik setimizi kodda uygulayabiliriz. Projeniz için, ürünü teslim etmek için gereken beceri setlerinin her birinde uzman mühendislerden oluşacak bir “geliştirme bölmesi” oluşturuyoruz. Bölme, projenizin ön ucunu ve sunucu tarafını paralel olarak geliştirir. Kullanımı kolay bir hazırlık ortamı, ekibinize ilerlememizi izleme ve ürün geliştirilirken demo yapma yeteneği sağlayacaktır. Tam ürün geliştirildikten sonra, yayına girmeden önce son bir kabul testi turu gerçekleştiriyoruz. Uygulama ve yazılım geliştirme sürecimizi özellikle ürün ve teknik riski azaltmak ve yaygın tuzaklardan kaçınmak için olabildiğince fazla görünürlük ve şeffaflık sağlamak için hazırladık.

 

Başlatma ve Yineleme

Lansmana hazır olduğumuzda, ekibimiz uygulamanızı bir üretim ortamına yerleştirecek ve ilgili uygulama mağazalarına gönderecektir. Lansmandan sonra tasarım, geliştirme ve test döngülerimizi yineleyerek sürecimizi tekrarlamaya devam ediyoruz. Girişiminizi ölçeklendirirken desteklemek ve iş hedeflerinize ulaşmak ve misyonunuzu ileriye taşımak için birlikte oluşturduğumuz temeli geliştirmek için buradayız.

Kalite Güvence

Her seferinde doğru yapmaya inanıyoruz bu nedenle Kalite Güvence ve Üretim ekiplerimiz ayrı çalışıyor. Tüm projelerimizde kapsamlı ve titiz QA kontrolleri yapıyoruz.

İş Analizi

Vio’da bir ürünü gerçekten tasarlamadan önce, ihtiyaçlarını anlamak için her zaman müşterilerimizle konuşuruz. Ekibimiz projenizin işlevselliğini, iş mantığını, yazılım mimarisini ve gelecekteki kullanıcı senaryolarını analiz edebilir. Büyük resme odaklanabilmeniz için küçük şeyleri terleteceğiz.

İşinizi Geliştirin

Mobil yazılım ile Yapmak istediğiniz ne olursa olsun, Vio size yardımcı olacaktır. Mobil yazılım teknolojilerinin gücüyle, mühendislerimiz işinizi son derece verimli hale getirerek dönüştürecek.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

Web ile Mobili Entegre Edin

Zaten harika bir web tabanlı uygulamanız mı var? Kullanıcılarınızın mobil cihazlardan eriştiğini görüyor musunuz? Mühendislerimiz mükemmel bir mobil emsal oluşturabilir.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

yazılım geliştirme özel yazılım uygulama geliştirme
İş Süreçlerinizi Kolaylaştırın

İşletmeniz daha karmaşık hale geldikçe, iş süreçleriniz de artar. Dahili sistemlerinize Vio mobil uygulamaları ekleyerek, uzaktan çalışabilir, verimsizlikleri azaltabilir ve değerli zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

 

Bağımsız Bir Mobil Uygulama Oluşturun

Mobil, işletmenizin temelini oluşturuyorsa, Vio müşterilerinize üstün bir kullanıcı deneyimi sağlayan bir uygulama oluşturabilir. İster bir start-up ister kurulu bir işletme olun, değerli fikrinizi nasıl gerçeğe dönüştüreceğimizi tam olarak biliyoruz.

 

IOS ve Android Platformları

Her iki platform için uygulama oluşturmak daha fazla esneklik, daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve daha sağlam özellikler sağlar. Vio mühendisleri iOS ve Android konusunda uzmandır ve uygulamanızı olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde pazara sunacağız.

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

× WhatsApp