Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
Kurumsal Kimlik Marka

Kreatif Vizyon Markanızı Öne Çıkarın

Stratejik ve yenilikçi Dijital Dönüşüm

Tanıtım, Kurumsal Tanıtım ve Marka Kimlik ilk adımdan başlar, Marka ve Kurumsal Kimliği ve Dijital endüstride 10 yılı aşkın süredir ofisimizdeki yetenekli uzmanlarla, her türden yaratıcı proje için doğru seçim biziz. İster ulusal bir kampanya ister bölgesel bir markalama çözümü arıyor olun, portföyümüzde harika örnekler bulma olasılığımız var. İş hedeflerinizi göz önünde bulundurarak nasıl tasarım yapacağımızı biliyoruz, böylece yaratıcı projeniz sadece harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda sonuç da alacaktır.

Herhangi bir türden kreatif kampanya geliştirirken hem mevcut medya trendlerini hem de dijital ortamın geleceğini dikkate almak önemlidir. Bu iki kavramı dengelemek, birkaç ay içinde modası geçmiş görünmeyecek insanları içine çeken her zaman yeşil içerik oluşturmanın anahtarıdır.

Dopdolu bir yaratıcılık pazarında, markanıza uyacak doğru reklam ajansını bulmak zordur. Ülkenin en çok tavsiye edilen ajanslarından biri olarak konumumuz, adımızı koyduğumuz her projede gösterdiğimiz çabanın kanıtıdır. Tam hizmet veren bir ajans olarak, derinlemesine bilgi ve sınırsız coşkuyla pazarlama ve iş geliştirmenizin tüm alanlarını ele alan, işinize ortak, entegre bir yaklaşım için bize güvenebilirsiniz.

Geliştirdiğimiz her konsept, ileri görüşlü yaklaşımımıza dayanmaktadır ve hızlı kazançlara ve gösteriş ölçütlerine odaklanmak yerine sürekli sonuçlar getirecek şekilde tasarlanmıştır. Kararlarımızı yedeklemeniz ve kampanyalarınızın başarısını göstermeniz için size verileri sağlıyoruz.

Kısmen müşterilerimize sürekli bağlılığımız sayesinde, zamanımızda birkaç ödülden fazlasını kazandık. İşletmenizin ihtiyaçları, geliştirdiğimiz herhangi bir yaratıcı stratejinin her zaman ön saflarında yer alır ve siz mutlu değilseniz biz mutlu olmayız.

Kurumsal Kimlik yaratıcı projeniz hakkında konuşmak için bugün bizimle konuşun.

Yaratıcı hizmetlerimiz

Yaptığımız her şeyin temelinde yaratıcılık yatar. Kapsamlı bilgi birikimi ve bir dizi uzmanlık alanında edindiğimiz 10 yıllık deneyimle, herhangi bir projeyi alabilir ve çekici, etkileşim kuran ve dönüştüren bir şey yaratabiliriz. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile hayal gücünü zorluyoruz.

Marka

Markaların kimliklerini bulmalarına ve etki yaratmalarına yardımcı oluyoruz. İster güncellenmiş bir konsepte ister sıfırdan tüm bir markaya ihtiyacınız olsun, kesin olarak size ait bir şey yaratacağız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile etkili marka kimlikleri yaratmak ve beslemek

Marka kimliğiniz bir isim ve bir logodan çok daha fazlasıdır; kim olduğunuz, neyi savunduğunuz ve neyi sunmanız gerektiğidir. Web sitenizdeki renklerden, gönderdiğiniz her tweet’teki ses tonuna kadar ticari faaliyetlerinizin tüm yönlerinde temsil edilmelidir.

Merkezi İstanbul’da bulunan çok disiplinli bir ajansız ve ticari büyümeyi besleyen olağanüstü marka kimlik kampanyaları sunma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Vio’nun sonuçları, mükemmellik kültürü ve yaratıcılığın ve teknolojinin stratejik kullanımı defalarca ödüllendirilmiş ve takdir edilmiştir.

Vio’nun başarıya ve ödüllü uzmanlığa yönelik çabasıyla desteklenen Marka Kimliğiniz, dikkatleri üzerine çekecek ve sonuç alacak. Logo tasarımından eksiksiz marka Kimlik stratejileri geliştirmeye kadar başarılı markalar oluşturma dürtüsüne ve tutkusuna sahibiz.

İş hedefleriniz her zaman marka konseptlerimizin ön saflarında yer alır ve asla sizi olmadığınız bir şey yapmaya çalışmayacağız.

Siz işinizde uzmansınız ve biz de marka stratejisinde uzmanız. Bizim işimiz, sadakati merak uyandıran, ilham veren ve besleyen akılda kalıcı bir marka kimliği haline getirmek için önemli bilgileri ve benzersiz satış noktalarınızı ortaya çıkarmaktır.

Karşılıklı güven, başarılı bir ortaklığın en önemli yönüdür. Marka bilinci oluşturma uzmanlığımız, yaratıcı ve yenilikçi mesajlaşma yoluyla büyüyen işletmelerde yıllarca kanıtlanmış deneyimle desteklenmektedir, ancak sonuçta markanız sizin için inanılmaz derecede kişiseldir ve buna saygı duyuyoruz. Sizi dinleyeceğiz, istediğiniz şeyin özüne ulaşacağız ve gerçekten işe yarayan bir markayı nasıl geliştireceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacağız.

Marka stratejinizi ve Kurumsal Kimlik çalışmalarımızı tartışmak için bugün uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

Kurumsal Kimlik Grafik Tasarım

 • Basit simge tasarımından çevrimdışı reklamcılık ve paketlemeye kadar yetenekli Grafik tasarım ekibimiz, özetinizi alıp göz alıcı ve bilgilendirici bir şeye dönüştürebilir.
 • Dijital pazarlama stratejinizin geri kalanını tamamlayan uzman grafik tasarım ile kendinizi rakiplerinizden ayırın.
 • Sektör uzmanları tarafından yönlendirilen sonuç odaklı tasarım
 • Dijital tasarım yaklaşımımız üç temel sütuna odaklanır:
 • Sonuçlara odaklandı
 • Kullanıcılarınızın tam olarak ne istediğini analiz ediyor ve ardından içeriğinizi ihtiyaçlarına uygun şekilde oluşturuyoruz.
 • Kullanıcı merkezli
 • Hedef kitlenizi anlıyor ve etkileşim için tasarlanmış yaratıcı kampanyalar ve varlıklar üretiyoruz.
 • Yaratıcı uzmanlık
 • Ekibimiz, en yüksek kaliteyi sağlamak için bir dizi uzmanlık eğitimi almış deneyimli tasarımcılardan oluşmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Yılların verdiği tecrübe ile görsel ve grafik tasarımın tüm ayrıntılarını biliyoruz. Moodboarding’den Marka Kimlik ve UI tasarımına kadar uzman yaratıcı yönümüz, işletmenizin çevrimiçi olarak gelişmesine yardımcı olan bir dizi projeye katkıda bulunur.

Daima nihai hedefinizi göz önünde bulundurarak, tamamen işinize uygun, nesnelerinizi teslim eden ve genel stratejinizle uyumlu tasarım konseptleri oluşturacağız.

Tasarladığımız sadece güzel web siteleri değil. Ekibimiz, ilgi çekici infografiklerden çarpıcı banner’lara ve açılış sayfalarına kadar, katılımı artırmaya yardımcı olacak bir dizi varlık oluşturabilir.

Entegre geliştirme

Yaptığımız harika etkileşimli, görsel olarak ilgi çekici varlıklardan bazılarını oluşturmamızı kolaylaştıran entegre web geliştirmeden yararlanıyoruz.

Bir tasarım ekibinden daha fazlası

Sadece tasarımcılarımızla bitmiyor. SEO ve PR uzmanlarımızın becerilerinden de yararlanıyoruz, bu nedenle tüm cephelerde hizmet veren çok katmanlı bir kampanya sunmak için çabalarımızı birleştiriyoruz. Sonuç elde etmek söz konusu olduğunda iş birliğinin anahtar olduğuna inanıyoruz.

Grafik tasarımın işletmenize nasıl yardımcı olabileceğiyle ilgileniyor musunuz? Her türlü proje üzerinde çalıştık, bu yüzden konuşmak için bugün iletişime geçin.

Video ve fotoğraf

Video, kısa sürede yatırım yapabileceğiniz en güçlü pazarlama araçlarından biri haline geldi. Marka Kimliğinin, etkileşim gerektiren ve dikkatinizi çekecek şekilde etkili, görsel hikayeler anlatmalarına yardımcı oluyoruz.

Video

Markaların, etkileşim gerektiren bir şekilde etkili, görsel hikayeler anlatmasına yardımcı olmak.

Ülkenin kalbinde lider bir video pazarlama ajansı

Hepimiz bir resmin binlerce kelime anlatabileceğini biliyoruz bir videonun neler yapabileceğini hayal edin. Amaca ve pazarlama uzmanlığına sahip yüksek kaliteli videolar oluşturmaya kendini adamış deneyimli bir video pazarlama ajansıyız.

Kampanyalarımız sadece bir şeyi canlandırmak veya güzel görünmesini sağlamaktan ibaret değil, gerçek sonuçlar elde etmekle ilgili. Deneyimli video pazarlamacılarından oluşan bir ekip ve son derece yetenekli bir prodüksiyon ekibiyle, müşterilerinizin aklında kalacak görsel bir hikâye anlatmanıza en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Yaratıcılık bir amaç ile birleşti

Video yalnızca arkasında net bir amacı olduğunda etkilidir. Amaç olmadan, hemen hemen faydasızdır ve unutulması neredeyse garantidir. Bu yüzden videonun hedefe uyduğundan emin oluyoruz, tam tersi değil. İster daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak, ister dönüşümleri artırmak veya marka kimlik bilinirliğini artırmak istiyor olun, biz her zaman bir hedefe ulaşmaya odaklanıyoruz.

Her yaratıcı süreçte olduğu gibi, işletmenizi ve müşterilerinizi tanımakla başlıyoruz, böylece onların istediklerinden gerçekten faydalanabiliriz. Ardından, ihtiyaçlarınıza en uygun video türünü ve onu nasıl uygulayacağımızı belirlemek için bir fikir oluşturma oturumu yapacağız.

Oluşturabileceğimiz video türleri;

 • Durum çalışmaları
 • Ürün videoları
 • İçerik Videoları
 • Kurumsal Tanıtım ve Marka videoları
 • İmaj Tanıdım Videoları
 • Reklam Videoları
 • Animasyon Vidolar
 • Showreel Videoları
 • Sosyal reklamlar
 • Tanıtım videoları
 • Web seminerleri

Video pazarlama ajansınız olarak, en iyi şekilde hangisinin işe yarayacağı konusunda size tavsiyede bulunabiliriz hatta birkaç farklı yaklaşımı birleştiren bir strateji bile önerebiliriz.

Sürecimiz

Harika şeyler şans eseri olmaz ve bir video kampanyası da bir istisna değildir. Başarı için tüm kutuları işaretlerken uçtan uca yönlendirme ve destek sunabilmemizi sağlayan denenmiş ve test edilmiş bir sürece sahibiz.

 1. Araştırma

Videonuz için hazırlık, ekibimizin izleyicilerinizde neyin yankı uyandıracağını ve kullanılacak ideal teknikler ve kanalları araştırmasıyla başlar. Ekibimiz, rakip içeriğini, hedef pazarınız için ideal kişileri ve videonuzu yerleştirmek için en etkili pazarlama kanallarını değerlendirmek için verileri araştırır.

Bu, büyüleyici bir video içeren bir sayfadaki dönüşüm oranını artırmak, ücretli bir kampanyayla web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek veya YouTube’da bir kitle oluşturmak için bir fırsat olabilir. Yedekleyecek veriler olmadan hemen bir video oluşturmayacağız. Araştırmamızdan, başarılı bir video kampanyası için zemin hazırlamaya yardımcı olacak bir başlangıç konsepti oluşturuldu.

 1. Ön üretim

Bu, videonuzun oluşturulmasını organize ettiğimiz temel planlama aşamasıdır ve her şey harika bir yaratıcı özetle başlar. Ardından, çekimin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için film şeridi oluşturma ve senaryo yazımından kilit paydaşlarla iletişim kurmaya kadar planlama sürecinin diğer yönlerine geçeceğiz.

 1. Üretim ve üretim sonrası

Çekim günü söz konusu olduğunda, uzmanlarımız yaratıcı sanat yönetmenliği sağlamak ve çekimlerin dinamik ve ilgi çekici bir şekilde çekilmesini ve sürekliliği sağlamak için yerinde olacaklar. Her şey, biz sadece sürecin tadını çıkarabilmeniz için olayların stresini atmakla ilgilidir. Post prodüksiyonda, hikayenizi mümkün olan en iyi şekilde anlatan düzenleme yoluyla videonuzun gerçekten canlandığını göreceğiz.

 1. Pazarlama

Videonuz hazırlandıktan sonra sıkı çalışma bitmiyor. Sonrasında iyi performans göstermesi gerekiyor ve pazarlama uzmanlığımız burada devreye giriyor. Video kampanyanızın doğru şekilde uygulandığından ve başarı için ayarlandığından emin olacağız.

YouTube, sosyal medya veya başka bir şey olsun, hedef kitlenize ulaşma olasılığı en yüksek olan platformlara yükleyeceğiz. SEO ekibimiz, izleyicileri etkili bir şekilde çekmek ve genel görünürlüğüne yardımcı olmak için onu optimize etmek için çalışan video uzmanlarına sahiptir bu, keskin bir küçük resim ve en uygun uzunluk anlamına gelir. Ve elbette, başarısını ölçerek, görüşler, paylaşımlar ve “beğeniler” gibi üzerinde anlaştığımız tüm TPG’lere göre raporlama yaparak işleri tamamlayacağız. Etkileşimi daha da iyileştirmek için yapabileceğimiz ince ayarlar olup olmadığını görmek için içgörürleri bile kullanacağız.

Katalog ve Broşür Tasarımı

Katalog Tasarımı

Sonuç üreten çalışkan kataloglar oluşturmak

Katalog tasarlama konusundaki 10 yılı aşkın tecrübemizle deneyimimizi ve uzmanlığımızı, yalnızca görsel olarak çarpıcı görünmekle kalmayan, aynı zamanda yatırımınızdan yüksek getiri sağlayan ilgi çekici, heyecan verici ve başarılı kataloglar oluşturmak için kullanıyoruz. Katalog tasarımına sıkı sıkıya bağlı köklerimizle, çok çeşitli müşterilerle çalıştık ve güçlü iş ilişkileri üzerine bir itibar kazandık. Tasarım ekibimiz, ilk kavramlardan ve fikirlerden kâğıt stoğunun seçilmesine ve baskıya kadar sürecin her aşamasını yönetir. Benzersiz satış noktalarınızı anlamak ve markanızı geliştirecek ve ürünlerinizi etkili bir şekilde satacak bir katalog oluşturmak için sizinle yakın çalışacağız. Kurumsal Tanıtım için kataloglar firma yüzünüzdür.

Çekim Üretimi

Dahil olduğumuz her çekim büyük bir planlama, araştırma ve bilgi gerektirir. Kaynak bulma yerlerinden, rezervasyon modellerinden, fotoğrafçılardan, stilistlerden ve makyaj sanatçılarından tüm lojistiği biz üstlendik. Klasik bir arabaya, yarış atına veya bir sürü köpeğe ihtiyacınız varsa, onu sıralayabiliriz! Ayrıca tüm üretimlerimizi zamanında ve bütçeniz dahilinde tutmamızı sağlayacağız.

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık, kataloğunuzun en önemli yönüdür ve müşterilerin işlerin verimli ve profesyonel bir şekilde tamamlanmasına ihtiyaç duyduklarını anlıyoruz, ancak bazen son tarihler ve bütçeler için sıkı çalışıyorlar. Broşürler, kataloglar, web siteleri, dergiler, broşürler ve kataloglar için yüksek kaliteli, şık ticari fotoğrafçılık üretme konusunda kendimize güveniyoruz.

Baskı

100 adetlik küçük bir seriden 10.000’in üzerinde büyük basılı projeye kadar, yüksek kaliteli, güzel bir katalog teslim etmenizi sağlamak için tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kataloglar, tüm şekil ve boyutların yanı sıra çok parlak laminasyondan kabartma ve yaldızlamaya kadar çok çeşitli kağıt ve sonlandırma seçeneklerinde gelir. Deneyimli ekibimiz, uygun maliyetli çözümler sunarken kataloğunuzun etkinliğini en üst düzeye çıkaracaktır.

İyi tasarlanmış bir katalog, ürün veya hizmetlerinizi satmak için en güçlü pazarlama araçlarından biridir ve müşterilerin satın alma tercihlerini ve kararlarını etkilemek için gereklidir. Kataloğunuzda gezinmesi ve özetlemesi kolay olmalı ve müşterilerinizin bilinçli bir satın alma veya karar vermeleri için yeterli bilgi sağlamalıdır. Başarılı bir katalog ilgi çekici ve bilgilendiricidir ve ürününüzün avantajlarını ve önerilerini potansiyel müşteriye iletir.

Sanat Yönetimi

Stüdyo veya mekânda, sanat yönetmenliği yaptığımız işin önemli bir parçasıdır. Dahil olduğumuz her fotoğraf çekimi için görsel konseptler ve hikâye panoları üretiyoruz. Müşterilerimizin istediği görüntülerin tüketicilerine iletilmesini ve çekimin genel görsel yönlerinden sorumlu olmalarını sağlıyoruz.

Metin Yazarlığı

Yeni bir katalog oluştururken, her bir yönün tutarlı olduğundan ve hedef kitlenizle iletişim kurduğundan emin olmanız gerekir. Kataloğunuzun müşterinizin konuştuğu dili konuşması önemlidir. Farklı katalogların farklı izleyicileri vardır, bu nedenle, okuyucunuzun kavranmasını ve ilgisini çekmesini sağlamak için ses tonunun bunu yansıtması gerekir.

Postalama

Kataloğunuz basıldıktan sonra, hedef kitlenize zamanında ve bütçe dahilinde postalarınızı organize edebiliriz. İster tek seferde binlerce kataloğu postayla gönderiyor olun, ister az miktarda, malzemenizi hızlı ve verimli bir şekilde müşterilerinizin önüne getirebiliriz. Mesajlarınızın ve ürünlerinizin maksimum etkiye sahip olmasını sağlamak için başarılı harekete geçirme grafikleriyle görsel olarak ilgi çekici içerik açısından zengin pazarlama malzemeleri üretebiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Günden güne daha da gelişen teknoloji, dokunduğu tüm sektörlerde değişimler meydana getirmektedir.

​Herkesin hayatında ortak olarak meydana getirdiği şeylerden birisi de mobil ekranlardır. Hal böyle olunca da insanlar bu mobil ekranlar bir iletişim stratejisine dönüşmüştür. Nitelikli olarak hazırlana tanıtım filmleri, marka bilinirliğini arttırır ve artan marka bilinirliği de marka değerini oluşturur. Bu ulaşılan potansiyel hedef kitlenin sayısında da büyük bir artış gerçekleştirir.

Kurumsal Tanıtım filmleri, sektörle alakalı potansiyel müşterilere ulaşarak onların dikkatini çekmek amacıyla kullanılmaktadır.

Eğer siz de çağa ayak uydurarak rakiplerinizi ince detaylarla geçmek arzusu içindeyseniz, nitelikli ve zamansız tanıtım filmleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Kurumsal Tanıtım, İçerik Tanıtım Videoları

Firmanızı her yönüyle potansiyel ve mevcut müşterilerinize tanıtın.

Tanıtım filmleri sanatsal ve teknik açıları bir arada sunuyor. Fabrika üretim hattı gibi teknik konuları bile ilgi çekici kliplere dönüştürüyoruz. İşletmeniz hem ulusal hem de uluslararası görünürlüğünü arttırmak için video tanıtım filmlerini tercih edebilirsiniz. Görsel ve düz yazıdan daha ilgi çekici ve bilgilendirici olan video filmler ile işletmenizde bulunan tüm detayları göz önüne serecek.

Tanıtım filmleri Kreatif ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızın harika uyumu sonucu çekiliyor. Yapılan konsept çalışmasından sonra tamda ihtiyacınıza yönelik klipler üretiliyor. İşletmenin ruhuna eşlik eden özgün müzik temaları da videonun izlenebilirliğini arttırıyor.

Siz de videonun gücünden faydalanmak için çalışmalarımıza göz atmayı unutmayın

Marka Kimlik, İmaj Tanıtım Filmleri

Markaların kendine özel tarzları ve takip ettikleri çizgileri bulunmaktadır.

Potansiyel kitlelerine çizgilerini ve tarzlarını gösterebilmek amacıyla marka, hizmet ya da ürünleri hakkında ön bilgi oluşmasını sağlar, aynı zamanda özenle hazırlanmış olan bir imaj filmi ile kendilerine değer katarlar. İmaj tanıtım filmleri, markaların dışa dönük yüzlerini anlatan, takip ettikleri vizyonlarını ve değerlerini açıklayan ürünlerini ya da verdikleri hizmetleri etkileyici bir şekilde tanıttıkları video film çeşitlidir.

Profesyonel ekibi ve kreatif çözümleri ile farklı bir yaklaşım sunan Vio İstanbul, her zaman özgün ve stratejik yaklaşımları ile hedef kitlenize ve sektörünüze uygun imaj tanıtım filmleri yaratır.

Siz de bu güçten faydalanmak için çalışmalarıma göz atmayı unutmayın.

Reklam Tanıtım Filmleri

Televizyon dünyasının verimli iletişim aracı olan reklam filmi artık dijital dünyada da çok büyük ilgi görmektedir.

Her şeyin çok kısa sürede yayıldığı ve binlerce saniyeler içinde kişiye ulaştığı dijital platformlar, reklam amacıyla kullanılmaya başlamış ve kullanan markalar kısa sürede başarıyı yakalamıştır.

Reklam filmi, bir markanın ürün ya da hizmetinin duyurulabilmesi için en çok başvurulan yöntemdir. Video içeriklerin kısa süre içinde çok fazla niteliği iletiyor olması ve video reklam maliyetlerinin TV mecralarına göre çok daha düşük maliyetli ve ölçülebilir olması reklam filmlerinin dijital mecralara kaymasında büyük rol oynamıştır.

Kaliteli ve düşük maliyetli reklam filmi projeleriniz için bizimle irtibata geçin.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi ile ortak pazarda olduğunuz kişilere gücünüzü kanıtlayabilir ve potansiyel müşteri kitlenize sürede ulaşabilirsiniz.

Fuar ve etkinliklerde fabrika tanıtım videoları ile üretim gücünüzü ve potansiyelinizi katılımcılara daha net ve ikna edici biçimde tanıtabilirsiniz. Tanıtım filmi ile yazılı iletişimin önüne geçmesi ile önem kazanan video içerikler tanıtım filmleri ile kurumsal kimlik oluşmasına da destek olmaktadır.

Kurumsal Kimlik, Ürün Tanıtım Videoları

Tanıtılan ürününler ‘in hedef kitleleri ile bir bağ kurmasını sağlamak için de kreatif bir ekip ve gerekli teknik ekipman ve bilgi gerekiyor.

Ürün tanıtım videoları, belirlenen hedef kitleye verilmek istenen mesaja uygun olarak metin ve görsellerle hazırlanıyor.

Gelin projeleriniz için fikir ve senaryoları birlikte oluşturalım.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Bir sektör içerisinde birçok farklı hedef kitle vardır ve hedef kitleye uygun olarak hizmetler ve ürünler sunulmaktadır.

Kurumsal tanıtım filmi ile Marka Kimlik çalışmalarına yaptığınız yatırım ürünü ya da hizmetlerinizin hedef kitleniz ile buluştururken başarıya daha hızlı adımlar atabileceksiniz.

Potansiyel kitle ve müşterilerinize tanıtım filmleri sayesinde erişebilecek ve müşterilerinizi arttıracaksınız.

Kişisel Tanıtım Videoları

Kişisel marka videoları içerisinde kullanılan renkler, sesler, özel görüntüler ya da bir sembol, zamanla sizi anımsatacaktır. Siz ve kişisel markanız değer kazandıkça bu simgelerin her biri kullanıcıya sizi hatırlatacak ve artık sizinle bir bütün haline gelecektir.

Kişisel markanızın değerini arttırmak için sosyal medya içerikleri için kişisel marka kimlik videoları istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vio İstanbul olarak her zaman kreatif çözüm, yaratıcı fikir ve kaliteli içeriklerle sizlere geliyoruz!

Animasyon Tanıtım Videoları

Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik çeşitlerine ihtiyaç duyuyorlar. 3D animasyon videolar sahip oldukları esneklik sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Dijital dünyanın sürekli değişen yapısına ayak uydurabilmek için proje üretiminde hız önemli bir rol alıyor.

Animasyon video filmler ile dijital ve sosyal mecralarda markanıza güç katarken hedef kitleniz ile olan iletişimi maksimum seviyeler çıkartabilirsiniz.

Masaüstü Tanıtım Videoları

Masaüstü video çözümleri ile hem düşük bütçeli hem de yeterli bilgi gerektiren içerikler üretilebilmekte ve ister marka ister ürün isterseniz de hizmet tanıtımını yapabileceksiniz.

İnternet ve sosyal medya platformları için hazırlanan masaüstü video içerikler olduğu gibi, TV dünyasına da reklam filmleri hazırlanabilmektedir.

Vio İstanbul bu konuda ki en hızlı ve düşük bütçeli çözüm ortağınız olacaktır.

Showreel  Tanıtım Videoları

Profesyonel, alanında uzman olan görüntü ekibi ve grafik tasarımcılara sahip olan Vio İstanbul, yaratıcılığıyla da sahneleri bir araya getirecek ve ortaya sizler için kaliteli showreel videoları oluşturacaktır.

Showreel videoları ile kendinizi kanıtlamak ve bu kanıtı özenli, kaliteli bir çekim, montaj ile taçlandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz detayları da öğrenebilirsiniz.

Drone Tanıtım Çekimleri

Profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile Vio İstanbul olarak, daima yenilikten yanayız. Drone çekimleri yaparak hem markaya değer kazandırıyor hem de sektöre uygun olarak markayı yansıtan kaliteli hava görüntüleme videoları çıkarıyoruz.

Prestijinizi yükseltebilmek, mevcut ve potansiyel kitlenizle etkili iletişim kurmak amacıyla bir tanıtım filmi kullanmanız markanıza büyük ölçüde farklılık kazandıracaktır.

× WhatsApp