Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
Dijital Reklam Ajansı -Reklam Yönetimi
Başarıyı kanıtlayan dönüşümü gerçekleşen sonuçlar
Sosyal Medya
Sosyal medya, bireylerin, toplulukların ve işletmelerin birbirleriyle içerik paylaşmasına ve sosyal ağlarda yer almasına olanak tanıyan bir dizi web sitesi ve uygulamadır. Bir pazarlama kanalı olarak sosyal medya, markanızı yükseltmenin ve yeni işler yaratmanın oldukça etkili bir yoludur. Bu, kitlenizi büyütmenin ve onlarla etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir potansiyel müşterilerin zamanlarını harcadıkları ve genellikle kararlarını verdikleri yerdir.
İşbirliği ve Stratejik Planlama

İşletmenizin dijital dünyada gelişmesine yardımcı oluyoruz. 10 yılı aşkın ajans deneyimi ve olağanüstü sonuçlarla, şirket içi yeteneklerin ötesine geçen derinlemesine bilgi, iş birliği ve stratejik planlama sağlayabiliriz.

Sosyal medya
Twitter Reklam Yönetimi
Danışmanlık ve Yönetim

İşletmeniz için sosyal medyanın tüm yönleri için stratejik danışmanlık ve yönetim sağlıyoruz. Facebook, LinkedIn, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere tüm büyük platformlarda kapsamlı deneyime sahip; sizi önemli insanların önüne nasıl çıkaracağımızı biliyoruz.

Ne yapıyoruz?

İş hedeflerinizi önceliklendirerek, çevrimiçi faaliyetlerinizin pazarlama KPI’larına ulaşmaya uygun olmasını sağlamak için oldukça etkili sosyal medya kampanyaları ve toplulukları oluşturuyoruz bu da işletmenizin çevrimiçi başarısına doğrudan katkıda bulunuyor.

Doğru sosyal medya ajansını bulmak zor olabilir. Güvenilir ortağınız olarak karar verme sürecini çok daha basit hale getirmek için buradayız. İster sosyal medyaya ilk adımlarınızı atıyor olun, ister daha deneyimli ve rakiplerinize karşı avantaj kazanmak istiyorsanız, sizi başarıya götürmek için buradayız.

Etkileşim
Kanallarınızı takip edin

Müşterilerimiz için bir yatırım getirisi görmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz sosyal medyada farklı değil. Bunu sosyal kanallarınız açısından ölçebilmek, içeriğinizin ne kadar etkileşim kurduğunu ve sitenize ne kadar trafik çekildiğini görmek istiyorsunuz. Ve aylık raporlarımızla, tamamen bilgi sahibi olacaksınız.

 

Her ay, sosyal medya hesaplarınızda gerçekleştirilen etkinliği, içerik parçalarınızın kaç kez paylaşıldığını, beğenildiğini ve okunduğunu, sonuç olarak sitenize kaç kişinin yönlendirildiğini ve kaç kişinin yeni olduğunu gösteren bir rapor alacaksınız.

İtibar yönetimi hizmetleri
Tutarlılık gelişimi yönlendirir
Tutarlı raporlama, müşterilerinizin ve hayranlarınızın içeriğinizle etkileşimde bulunma şeklindeki kalıpları ve değişiklikleri belirleyebileceğimiz anlamına gelir. Ekibimiz, verilerle sürekli etkileşim kurarak, sizi sektörünüzde ön saflarına çıkaran, sizi sosyal medya lideri olarak konumlandıran ve sonuç olarak daha fazla satış veya takipçi sağlayan içerikler oluşturmanıza yardımcı olur.
Sosyal Medya Toplulukları
Sosyal medyada sahip olunan bir alanın oluşturulması ve yönetimi, genellikle markalı hesaplardan ayrıdır. Çeşitli içerik biçimleri kullanılarak etkilenebilecek alakalı ve ilgili bir kitleye adanmıştır.
Hedef kitlenize doğal yöntemler ile ulaşın

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

Sosyal medya topluluğunuzu nasıl etkili bir şekilde yöneteceğinizi öğrenin

İşletmeler ve müşteriler arasındaki yeni iletişim kanalları, sürekli bir sohbete ve hatta işinizi aşabilecek bütün bir topluluğa izin veren bir alan yarattı.

Nitelikli Uzmanlarla Çalışın​
Nitelikli Uzmanlarla Çalışın
Nitelikli sosyal medya uzmanlarımız, mevcut sosyal medya yönetimi stratejinizi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacak veya bir stratejiniz yoksa, bir tane yerleştirmenize yardımcı olacağız. Bu strateji hem kısa hem de uzun vadeli hedeflere bakabilir ve ürettiğiniz tüm içeriği ve bunun nasıl paylaşılması gerektiğini içerebilir.
× WhatsApp