Dijital Dönüşüm...

Mahlül Sk. No:9 Beyoğlu / İstanbul
bilgi@vioajans.com+90 (212) 369 6181
Kurumsal Kimlik

Kreatif Vizyon ile
Markanızı Öne Çıkarın

Kurumsal Kimlik ve Dijital endüstride 10 yılı aşkın süredir ofisimizdeki yetenekli uzmanlarla, her türden yaratıcı proje için doğru seçim biziz. İster ulusal bir kampanya ister bölgesel bir markalama çözümü arıyor olun, portföyümüzde harika örnekler bulma olasılığınız var.

İş hedeflerinizi göz önünde bulundurarak nasıl tasarım yapacağımızı biliyoruz, böylece yaratıcı projeniz sadece harika görünmekle kalmayacak, aynı zamanda sonuç da alacaktır.

Kurumsal Kimlikte;

Stratejik ve Yenilikçi Dijital Dönüşüm

Kurumsal Dijital Dönüşüm

Herhangi bir türden kreatif kampanya geliştirirken hem mevcut medya trendlerini hem de dijital ortamın geleceğini dikkate almak önemlidir. Bu iki kavramı dengelemek, birkaç ay içinde modası geçmiş görünmeyecek insanları içine çeken her zaman yeşil içerik oluşturmanın anahtarıdır.
Kurumsal Kimlik Tasarimi
Kurumsal Kimlik Tasarımında; Kreatif Hizmetler

Kurumsal Kimlik Tasarımında; Kreatif Hizmetler

Dopdolu bir yaratıcılık pazarında, markanıza uyacak doğru reklam ajansını bulmak zordur. Ülkenin en çok tavsiye edilen ajanslarından biri olarak konumumuz, adımızı koyduğumuz her projede gösterdiğimiz çabanın kanıtıdır. Tam hizmet veren bir ajans olarak, derinlemesine bilgi ve sınırsız coşkuyla pazarlama ve iş geliştirmenizin tüm alanlarını ele alan, işinize ortak, entegre bir yaklaşım için bize güvenebilirsiniz.

 

 

Kurumsal Kimliğinizi Nasıl yapıyoruz?

Markaların kimliklerini bulmalarına ve etki yaratmalarına yardımcı oluyoruz. İster güncellenmiş bir konsepte ister sıfırdan tüm bir markaya ihtiyacınız olsun, kesin olarak size ait bir şey yaratacağız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile etkili markalar yaratmak ve beslemek…

Markanız bir isim ve bir logodan çok daha fazlasıdır; kim olduğunuz, neyi savunduğunuz ve neyi sunmanız gerektiğidir. Web sitenizdeki renklerden, gönderdiğiniz her tweet’teki ses tonuna kadar ticari faaliyetlerinizin tüm yönlerinde temsil edilmelidir. Markanıza en uygun Kurumsal Kimlik için bizimle iletişime geçin.
Kurumsal Kimliğinizi Nasıl yapıyoruz?

Vio Ajans kimdir?

Merkezi İstanbul’da bulunan çok disiplinli bir ajansız ve ticari büyümeyi besleyen olağanüstü marka kampanyaları sunma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz. Vionun sonuçları, mükemmellik kültürü ve yaratıcılığın ve teknolojinin stratejik kullanımı defalarca ödüllendirilmiş ve takdir edilmiştir.

 

Vionun başarıya ve ödüllü uzmanlığa yönelik çabasıyla desteklenen markanız, dikkatleri üzerine çekecek ve sonuç alacak. Logo tasarımından eksiksiz marka stratejileri geliştirmeye kadar başarılı markalar oluşturma dürtüsüne ve tutkusuna sahibiz.

vio logo
Tasarım ekibinden fazlası
Sadece tasarımcılarımızla bitmiyor. SEO ve PR uzmanlarımızın becerilerinden de yararlanıyoruz, bu nedenle tüm cephelerde hizmet veren çok katmanlı bir kampanya sunmak için çabalarımızı birleştiriyoruz. Sonuç elde etmek söz konusu olduğunda iş birliğinin anahtar olduğuna inanıyoruz.
Entegre geliştirme
Yaptığımız harika etkileşimli, görsel olarak ilgi çekici varlıklardan bazılarını oluşturmamızı kolaylaştıran entegre web geliştirmeden yararlanıyoruz.  
Hedef kitlenize doğal yöntemler ile ulaşın

Hızlı keşif formunu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.

Ülkenin kalbinde lider bir video pazarlama ajansı

Hepimiz bir resmin binlerce kelime anlatabileceğini biliyoruz bir videonun neler yapabileceğini hayal edin. Amaca ve pazarlama uzmanlığına sahip yüksek kaliteli videolar oluşturmaya kendini adamış deneyimli bir video pazarlama ajansıyız.

Gerçek Sonuçlar
Gerçek Sonuçlar

Kampanyalarımız sadece bir şeyi canlandırmak veya güzel görünmesini sağlamaktan ibaret değil, gerçek sonuçlar elde etmekle ilgili. Deneyimli video pazarlamacılarından oluşan bir ekip ve son derece yetenekli bir prodüksiyon ekibiyle, müşterilerinizin aklında kalacak görsel bir hikâye anlatmanıza en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

 

 

 
× WhatsApp